با استفاده از سرویس ارکوپال دینو ۶نفره ایرانی غذای خوشمزه تری را میل کنید

این را دریافت کنید اگر: ظروف غذاخوری جزئی تا ضخیم تر و سنگین تر هستید.

چرا عالی است: قیمت سرویس ارکوپال ۶نفره تمام سفید Brasserie Williams Sonoma بسیسار مناسب است و شبیه به غذاهای رستورانی بادوام است، اما هنوز هم تصفیه شده است و اصلاً شبیه بشقاب هایی که در یک غذاخوری استفاده می کنید نیست.

به لطف انبوه قطعات، احساس نمی‌کنید که نیازی به ملایمت با آنها ندارید (اگرچه لزوماً دوام بیشتری نسبت به چینی‌های استخوانی سبک‌تر ندارند – برای اطلاعات بیشتر به بخش دوام ما در راهنمای خرید ظروف غذاخوری مراجعه کنید).

قیمت سرویس آرکوپال دینو سفید ساده در مقایسه با  نوع سفید رنگ مایل به استخوانی که کمی خاکستری رنگ است بسیار مناسب است.

اما در آزمایشات ما تحت تأثیر کیفیت کلی این مجموعه قرار گرفتیم که تقریباً هیچ حفره‌ای قابل مشاهده و لعاب یکنواختی نداشت.

بشقاب‌های Brasserie دارای لبه‌های پهن و کمی زاویه‌دار هستند که به آن‌ها سبک کلاسیک بیسترو می‌دهد. کاسه های سوپ کم عمق هستند اما هنوز هم برای یک سرو مناسب پاستا بسیار بزرگ هستند.

و اگرچه فنجان چای و نعلبکی ضخیم‌تر و کمی بزرگ‌تر از برخی از ظروف غذاخوری ما هستند، اما هنوز هم نسبت به بسیاری از ظروف غذاخوری سنگین‌تر خوش طعم‌تر و ظریف‌تر هستند.

همچنین می‌توانید لیوان‌ها و کاسه‌های غلات را در مجموعه‌های چهارتایی باز و خارج از مکان اصلی خریداری کنید.

این مجموعه ده‌ها سال است که وجود داشته است – یکی از منتقدان در وب‌سایت ویلیامز سونوما می‌گوید که آنها 27 سال از ست خود استفاده کرده‌اند – بنابراین جایگزین کردن قطعات یا رشد ست شما نباید مشکلی ایجاد کند.

ایرادات اما نه شکست: بشقاب شام Brasserie با وزن کمی کمتر از 2 پوند حدود 8 اونس سنگین تر از بشقاب غذاخوری Crate و Barrel است.

آزمایش‌کنندگان ما که ظروف چینی‌های استخوانی سبک‌تر را ترجیح می‌دادند، متوجه شدند که آرکوپال بهتره یا چینی و  این در کل خیلی سنگین است، اگرچه بیشتر آنها هنوز هم استایل کلاسیک آن را دوست داشتند.

فقط به یاد داشته باشید، حتی اگر وزن یک بشقاب شما را آزار ندهد، وزن یک پشته کامل ممکن است.

برخی آزمایش‌کنندگان همچنین فکر می‌کردند که رنگ ظروف غذاخوری Brasserie و سرویس آرکوپال ایرانی در کنار رنگ خامه‌ای روشن چینی استخوانی، خاموش و خاکستری به نظر می‌رسد.

یکی دیگر از اشکالات این مجموعه این است که نمی توانید تکه های تکی را به طور کامل باز بخرید. هر قطعه فقط به عنوان بخشی از یک مکان (فقط آنلاین) یا در مجموعه های چهارتایی (در فروشگاه ها و آنلاین) فروخته می شود.

  • منابع:
  1. The Best Dinnerware Set
  • تبلیغات:
  1. استفاده از صابون ضد باکتری برای کودکان
  2. کشف خواص زعفران و پیشینه آن در قرن های اخیر
  3. فرسایش مینای دندان با مصرف لیمو شیرین افزایش می یابد
  4. آخرین قرارداد ارسال محصولات ایرانی به کشور های همسایه