مقاوت پارچه مبلی تک گل در برابر آب و هوای شرجی را بدانید

همه ما پنبه را به عنوان یک پارچه راحت در لباس می شناسیم، به گفته گریس هافند، پنبه هم در تی شرت و هم در مبل شما عملکرد مشابهی دارد.

پنبه یا ترکیب پنبه می تواند بدنه ای را به یک ماده اضافه کند تا بافت ظریف تری روی یک قطعه نگه دارد.

هافند توضیح می‌دهد که البته، لطافتی را برای تقویت تجربه لم دادن شما به آن اضافه می‌کند.

Toussaint Derby توصیه می کند پارچه پنبه ای را به دلیل قابلیت تنفس آن در ماه های گرم تر انتخاب کنید و آن را برای کسانی که در آب و هوای گرم زندگی می کنند انتخابی عالی است.

دربی می‌گوید پنبه نیز ماده‌ای آسان برای تمیز کردن است، زیرا بیشتر روکش‌های بالشتک پنبه‌ای را می‌توان برداشت و در شستشو انداخت یا برای تمیز کردن حرفه‌ای به تمیزکننده‌ها برد.

اما برای برخی، پارچه مبلی تک گل از جنس پنبه ممکن است بهترین انتخاب نباشد.

کارن بیلمن توصیه می‌کند اگر در منطقه‌ای زندگی می‌کنید که نور زیادی در آن وجود دارد، از پنبه خودداری کنید، زیرا  احتمالاً پارچه شما آسیب می‌بیند.

بیلمن ادامه می دهد آب و هوای با رطوبت بالا نیز روی پارچه تأثیر می گذارد، باعث ایجاد کپک و جذب ماهی نقره ای می شود، همچنین به الیاف آسیب می رساند.

پنبه مستعد همه این مسائل است و برای ملحفه ها بهتر است.

کتانی که به عنوان پارچه ای سبک، سازگار با محیط زیست و طبیعی شناخته می شود، یک ماده محبوب برای تخت خواب، لباس و بله، مبل شما باقی مانده است.

به گفته کارن روهر، کتانی خیلی آسان برای تمیز کردن آنها، آن را برای خانواده هایی با بچه یا حیوانات خانگی ایده آل می کند، اما در هنگام تمیز کردن باید احتیاط بیشتری کرد.

کتانی به دلیلی محبوب باقی مانده است.

دربی توضیح می‌دهد که ویژگی‌های تنفسی و مقاومت کتانی در برابر کپک، آن را برای کسانی که در آب و هوای گرم و مرطوب هستند یا کسانی که آلرژی دارند، به بهترین فروش تبدیل می‌کند.

کارن بیلمن می‌افزاید که کتان گزینه‌ای عالی برای مبل شماست، زیرا رنگ‌ها و چاپ‌ها به خوبی انجام می‌شود و گزینه‌های متنوعی برای ایده‌های طراحی مبل‌تان به شما می‌دهد.